Тиждень католицького шкільництва у ДрогобичіЗ нагоди Тижня католицького шкільництва в УГКЦ 11-13 травня 2018 року усі зацікавлені дрогобичани мали можливість зблизька познайомитися з Благодійним греко-католицьким дошкільним навчальним закладом «Ангелятко» та новозаснованою католицькою загальноосвітньою школою І ступеня «Віра, Надія, Любов» ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на sdeorgua

У Світлу середу й четвер відвідувачі могли побачити, як діти дитсадка й підготовчої групи школи тішаться Христовим Воскресінням у великодніх забавах та гаївках. А в Світлу п’ятницю з 9:30 у трьох вікових групах «Ангелятка» відбулися відкриті заняття для батьків.

Цього ж дня спільнота представників засновників навчальних закладів, працівників та вихованців вітала поважних гостей – правлячого єпископа Самбірсько-Дрогобицької Єпархії владику Ярослава та голову єпархіальної Комісії освіти й виховання п. Любов Войтко. Зустріч відбулася в атмосфері відкритості, взаємного ділення й радості, яку завершила спільна дитяча молитва в каплиці дитсадка «Ангелятко».

Діти дякували Богові за батьків та добрих педагогів, домашніх улюбленців і гарну погоду й просили про здоров’я для хворих і мир для Батьківщини, поручали святому Йосифові, покровителеві Вселенської Церкви й Згромадження сестер-монахинь, які вже 10 років служать для «ангелят», усі свої матеріальні й духовні потреби.

На завершення особливої зустрічі владика Ярослав уділив свої пастирське благословення та подарував на пам'ять іконки Воскресіння. Архієрей звернув увагу на Христа, який, зійшовши в ад, простяг руку Адамові, щоб повернути його знову в рай. Христос простягає кожному з нас цю руку спасіння. Наша молитва, за словами владики, з’єднує нашу руку з рукою Спасителя.