хрестик"Без Святих Таїнств ми не можемо вповні бути християнами, бо через Хрещення ми народжуємося для духовного життя, через Миропомазання скріплюємося духовно, і відповідно, через Євхаристію ще більше втаємничуємося у природу нашого Господа Ісуса Христа. Святі Таїнства наближають нас до Господа, тому той, хто не користає зі Святих Таїнств -обкрадає себе." - про це сказав о. Михайло Гарват, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, в інтерв'ю для радіо "Воскресіння" 15 грудня 2011 року.

"Христова Церква, дбаючи про спасіння своїх вірних, акцентує особливу увагу на Святих Таїнствах, тому 2012 рік, у якому ми готуватимемося до 1025-ї річниці Хрещення Русі-України, УГКЦ відзначатиме як Рік Святих Таїнств. Ми хочемо, щоб цього року кожен християнин, який відчуває, що живе Святими Таїнствами, міг поділитися великою правдою про те, що без Євхаристії ми не зможемо відчувати Христа в собі", - сказав о. М. Гарват.

На думку голови Катехитичної комісії УГКЦ, людина, яка каже, що має Господа в серці, але не живе євхаристійним життям, сама себе обманює, адже Господь виразно каже, що «тільки той, хто їсть Моє тіло і п’є Мою кров, той в Мені перебуває, а Я в ньому». Тому план організації та проведення Року Святих Таїнств, затверджений Синодом Єпископів УГКЦ, включає різні інформативні заходи, щоб люди знали і могли навчитися жити Святими Таїнствами.

Джерело: ugcc.org.ua

Хорватія на море