семінаристи

Ваше Блаженство, щодо ваших слів про те, що священство вище і нижче повинно навчитися співпрацювати з мас-медіа і навпаки. Чи на Вашу думку не прийшов той час, щоб проводити в семінаріях курс ознайомлення семінаристів з справою мас-медіа, як до того нарешті закликає Папа?

«Я думаю, що ваша пропозиція є запізнілою щонайменше на 5 років, а може й на 25. Безумовно – треба. Треба, щоб в кожній семінарії була дуже добре налагоджена, кажучи в загальному, справа співпраці з засобами масової інформації.

 

Кожна семінарія повинна мати можливість вчити цьому семінаристів. І я думаю, що було би дуже мудро запорошувати групи журналістів, які би спілкувалися з тими майбутніми священиками, щоб був живий контакт. Бо дуже часто бувають ситуації, що молоді священики бояться, або не знають, що мають сказати.

 

Хочу вам сказати, що третя світова війна буде, але буде вона не на полі битви, а на полі інформаційного простору, і ви повинні будете нас боронити. Бо сьогодні інформація відіграє колосальну роль. І тому, якщо ми хочемо сповняти належно наші завдання – ми не можемо легковажити інформацією», сказав Блаженніший Любомир.

Хорватія на море