Проект «Свій до Свого» дебютував першим табором «Великого бажайте»Проект «Свій до Свого» дебютував першим табором «Великого бажайте», який відбувався у Перемишлі для 15 дітей з Варшави, віком 8-16 років. Команда волонтерів мала за мету навчити дітей мріяти і втілювати свої добрі прагнення у життя. Основою табору була ранкова Літургія і вечірня молитва.

Тиждень, з 2 по 8 липня 2018 року, насичених пригод, спорту, екскурсій зблизив дітей і зробив усіх— єдиною родиною. Волонтери приїхали до Перемишля і привезли зі собою частинку України. Творення української атмосфери відбулося завдяки національній символіці,  майстер класу із ліплення  вареників і грі у футбол.

Наступного дня діти пізнавали для себе Італію через національній гімн та Венеціанську вечірку, на якійтанцювали і творили нові банси. Дрес—кодом була маска, яку таборята робили на майстер класі. Сюрпризом дня стала екскурсія сучасним історичним музеєм. У четвер мали прощу до міста Ярослав. Молилися Літургію у храмі Преображення ГНІХ, де знаходиться чудотворна ікона. Опісля, з парохом церкви відвідали два музеї, які розташовані під землею. Діти отримали незабутні емоції і приємну втому, але ще мали за честь відвідати могилу о. М. Вербицького.

Волонтери задумали авантюру: на кінець учасники табору отримали завдання познайомити команду  із Польщею, і волонтери мали змогу побачити Перемишль очима дітей. Останній день табору був святковим, адже нас запросили на храмовий празник Івана Хрестителя. А також мали вечір Подяки у спільному колі та приємні несподіванки.

Постаті для прикладу були патріарх Йосип Сліпий, і гасло «Великого бажайте»; покровитель  молоді і дітей о. Іван Боско із закликом «Диявол боїться радісних людей»; і Папа усіх — Івана Павла ІІ. Для дітей найулюбленішою грою став футбол, а  найбажаніший час дня— отримання подарунків від Таємного друга.

Хлопці, учасники проекту, проявили себе відважними і вправними аніматорами. Для команди є великою радістю перші плоди проекту. Перша насінина посіяна…

Довідка: Впродовж навчального року діяв проект “Свій до Свого” на базі Школи-інтернат №2 (Ліцей “Просвіта”), створений місією “Центр Опіки Сиріт”. Волонтери “Руки Допомоги” впродовж цього періоду навчали учнів 9-того класу бути другом, порадником та наставником для молодших дітей. Молодь разом з хлопцями проводили різні зустрічі, обговорювали цікаві теми та готувалися до літа, складаючи програму на табір. Також усі мали нагоду пройти курси, на яких пізнавали особливості праці з міжнародними групами. Це була цікава та корисна праця, яка принесла гарні плоди –  проведений табір у Перемишлі!

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Медіа-Центр ЦОС