Канікули з Богом в урочищі ПідлютеЦе треба бачити. Фантастичні пейзажі, паруючі гори та ковток радості від наших наймолодших парафіян. Дякуємо за світлини Василю Ільчину.

Літо вже перевалило за екватор, однак погода на Прикарпатті далеко не завжди нагадує цю пору року. Попри те, що червень, за даними метеорологів, був теплішим, ніж зазвичай, температура в липні стала все більше нагадувати вересневу. Втім, для учасників «Веселих канікул з Богом 2018» в урочищі Пілюте, усе це немає значення, адже, як запевняють самі діти, тут завжди є чим зайнятися та неймовірно цікаво. Вдумайтесь тільки: за цей час тут вже встигло відпочити та набратись сил перед новим навчальним роком 540 дітей.

«Я б ніколи не подумала, що відпочинок можна настільки класно проводити! Це фантастика! Кожного ранку ми маємо Службу Божу, а також слухаємо науки від отців та братів-семінаристів. Все це дозволяє по-новому дивитися на час канікул», - поділилась своїми враженнями із Прес-службою Івано-Франківської Архієпархії тринадцятирічна учасниця табору Соломія.

Цікаво, що разом з тим не забули організатори і про активний відпочинок для малечі. Так, протягом кожного дня діти проводять футбольні матчі, в яких загартовується єдність духу та сили, волейбол, теніс, загальнотабірні спартакіади, естафети та багато іншого, де дітвора відкриває в собі нові таланти.

«Особисто мені дуже подобається спорт. Радий, що тут можу позмагатися із такими ж хлопцями та дівчатами. Надіюсь наступного року ще раз сюди приїхати», - каже одинадцятирічний Андрій з Рогатина.

Цьогоріч в реколекційно-катехитичному центрі урочище Підлюте провели реконструкцію

Отож пропонуємо Вам насолодитися фантастичними фото урочища з висоти пташиного польоту!

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф.сайт Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ