Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Проща Мелітополь - Снігурівка. Як все було!?З 3 по 5 серпня 2018 р. Б. відбулася проща «Мелітополь-Снігурівка 2018». Вже сьомий рік поспіль у місто Мелітополь приїжджають вірні з усіх куточків України та з-поза її меж для того, щоб разом відправитись у мандрівку до Снігурівської ікони Божої Матері Сніжної, оригінал якої перебуває у місті Римі, в базиліці Санта-Марія-Маджоре (Santa Maria Maggiore).

Тематикою цьогорічної прощі була «Родина». Ряд пізнавальних конференцій для учасників прощі провела кандидат психологічних наук п. Людмила Гридковець. Цікавість та насиченість паломництва забезпечили своєю активною участю брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, зокрема: бр. Руслан Бутенко та Микола Остапів (І курс), бр. Вадим Гасанов, Іван Височанський та Ярослав Кузишин (IV курс), бр. Іван Мікловш та Владислав Ігнатюк (VI курс). Брати були аніматорами малих групок, проводили обговорення заявленої тематики, опікувалися безпекою руху та наповнювали програму молитвами, співами та розважаннями.

Вже традиційно проща тривала 3 дні. У перший день паломництва всі прочани мали змогу відновити свої хресні обіти та скупатися в прохолодних джерелах села Терпіння. Родзинкою прощі став молитовний концерт найкращого в Україні християнського гурту «Кана». Це був справжній подарунок на завершення важкої степової дороги. Третій та останній день прощі увінчала Архиєрейська Божественна Літургія з преосвященнішим владикою Степаном (Меньком), екзархом Донецьким.

Участь у паломництві взяли близько 150 людей, серед яких були гості з Чехії, Словаччини та Канади. Також активними прочанами вже багато років є випускники нашої семінарії: Роман Гридковець, Сергій Підтілов та Антон Сябро. Не можемо не згадати головних організаторів прощі «Мелітополь-Снігурівка»: о. Петра Креніцького та о. Олександра Богомаза.

Наступного року проща буде не менш вражаючою, тому щиро запрошуємо до Снігурівки!

 

 

Християнський портал КІРІОС за  матеріалами ktdsorgua. та prpb.blogspot.com,.ugcc.dn.ua