Львів: стартував перший обласний форум сім’ї13 вересня 2018 року у Львівському національному університеті ім. Івана Франка розпочався Львівський обласний Форум «Українська сім’я: виклики і завдання». Участь у ньому - поміж багатьох інших - беруть, зокрема, і представники духовенства Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

 У програмі Форуму - доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій  - законодавчі ініціативи щодо сімейної політики, виклики та завдання перед сучасною молоддю, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, потенціал релігійних організацій різних конфесій у розбудові інституту сім’ї, досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу й Криму та інше.

Захід організували з метою об’єднати зусилля науковців, освітян, соціальних працівників, психологів, журналістів, просімейних активістів та волонтерів, а також представників влади задля утвердження інституту традиційної сім'ї, популяризації сімейних цінностей, пошуку ідей та пропозицій для формування національної сімейної політики.

Також у межах форуму відбувся флешмоб. 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на loda.gov.ua та ugcc.lviv.ua