Нагородження футбольної команди «Копа» – переможця міжнародного турніру серед дітей під опікоюУ п’ятницю, 5 жовтня 2018 року, відбулося урочисте нагородження футбольної команди «Копа», якою опікується місія «Центр Опіки Сиріт» Львівської Архиєпархії УГКЦ. До складу команди входять різного статусу діти, в тому числі діти-сироти, діти з багатодітних сімей та діти з шкіл-інтернатів Львівщини.

Команда юних футболістів з Львівщини влітку стала переможцем престижного міжнародного турніру у Варшаві, залишивши позаду себе інші 27 команд-учасниць.

Урочиста церемонія нагородження львівської команди «Копа» відбулася в у «Park. Art of Rest» (вул. Віторського, 43а).

«Дуже приємно, що наші хлопці  нагороджені цінними подарунками, – каже голова центру опіки сиріт Львівської архієпархії УГКЦ отець Роман Прокопець. – Вони справді заслужили на серйозну увагу, адже зуміли перемогти на масштабному турнірі у Варшаві, який сміливо можна прирівняти до чемпіонату світу серед дітей, що перебувають під опікою. Наші хлопці зуміли обійти інші 27 збірних, які також брали участь у турнірі. Наступного року ми знову братимемо участь у цьому турнірі, а тому майбутня відзнака для хлопців буде чудовим стимулом себе показати у наступних змаганнях».

Участь в урочистій церемонії нагородження взяв голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як, підприємець-меценат Олег Михасяк, представники Федерації футболу Львівської області (голова Олександр Шевченко), а також представники партнерів відділення НОК України у Львівській області.

Пригадаємо, що спортивний відділ місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ опікується футбольною командою “КОПА”, до складу якої виходять різного статусу діти, в тому числі діти-сироти, діти СЖО, діти з багатодітних сімей. У березні 2018 року спільно із Службою у справах дітей ЛМР та Департаментом гуманітарної політики ЛМР було сформовано списки юнаків 2001-2002 років народження з усіх районів міста Львова, які взяли участь у відборі до футбольної команди “КОПА”. Також до відбору були залучені хлопці із шкіл-інтернатів. З 85 дітей відібрано до збірної команди 18 дітей. Завдання команди було підготуватися до участі в VI Світовому Кубку “Hope for Mundial” у Варшаві, Польща. З березня по липень включно щотижня відбувалися тренування під пильним оком тренера Павла Костюка. Впродовж підготовки ФК “КОПА” брала участь у різних турнірах, в яких випробовувала свою майстерність.

28-29 липня 2018 року відбувся Світовий Кубок у Варшаві. У перший день ФК “КОПА”, яка представляла Україну, зіграла 6 матчів у групі, де зустрілася з такими командами: Йорданія (9:0), Угорщина (6:0), Португалія (5:1), Франція (5:0), Тайланд (4:0), і здобула перемоги і останній матч з  Росія (0:0) в нічию. За підсумком першого дня, ми посіли перше місце в групі з 16 очками, з 29 –ма забитими голами та 1 пропущеним. У неділю, 29 липня наша футбольна команда зустрілася в матчі у ¼ з командою з Німеччиною, який завершився з рахунком 5-1, що дало можливість перейти нам у ½. Наступний поєдинок з господарями, Польща – 2:0 і ми у фіналі. Переможний матч відбувся з командою з Нідерландів і завершився з рахунком 1:0 на користь України.

Загальний підсумок VI Світового Кубку у Варшаві для України: 9 матчів, 8 з яких з перемогою, 1 нічия, 37 забитих голів та 2 пропущених. Воротар Остап Дяків здобув звання кращого воротаря змагань.

    Прес-службу Курії ЛА УГКЦ