В Івано-Франківську відзначили День людей з інвалідністю3 грудня в Івано-Франківську відзначили День людей з інвалідністю. У залі філармонії відбувся концерт, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Правда ІФ.

В заході взяв участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, який прийшов, щоби благословити присутніх та висловити їм свою підтримку. 

Міжнародний день людей з інвалідністю встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Цей день був проголошений з метою привернення уваги до людей, які мають особливі потреби, та дотримання їхніх прав. Генеральна Асамблея ООН закликає країни сприяти інтеграції осіб, які мають певні вади, в життя суспільства.

"Свято добра та милосердя покликано привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю. Але найперше не до їх проблем та потреб, а до їхніх талантів, що є у кожного. Адже люди, які обділені здоров’ям, обдаровані певним хистом та здібностями", - кажуть організатори.