Розуміти обставини життя в певному регіоні:  єпархіальні координатори Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року відвідали парафії ЛА4 грудня 2018 року єпархіальні координатори, які відповідальні за втілення Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року, відвідали парафії Львівської архиєпархії та здійснили поїздки до с. Страдча та с. Прилбичі в рамках цьогорічної Всецерковної зустрічі координаторів програми “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”.

“Програма дня складалася з двох частин: наші координатори відвідали понад десяток парафій Львівської архиєпархії та ознайомилися з парафіяльним життям на цих теренах, а також взяли участь у прощі-екскурсії. Спочатку ми зупинилися у відпустовому місці Страдч, в якому мали можливість помолитися в храмі та в печерах. Пізніше ми вирушили до с. Прилбичі, звідки походить блаженний Климентій Шептицький і митрополит Андрей Шептицький”, — розповів о. Михайло Гарват, член робочої групи стратегії “Жива парафія –– місце зустрічі з живим Христом”.

За його словами, учасники зустрічі мали нагоду зайти до родинної усипальниці Шептицьких та помолитися там. Окрім цього, координатори зустрічі навідалися до парафіяльного храму УГКЦ в Прилбичі. Отець Андрій Стадницький (місцевий парох) розповів про парафіяльне життя парафії, звідки походять Шептицькі...

“Наше завдання — творити команду, щоб ми всі разом між собою були добре ознайомлені, щоб ми молилися та духовно зростали. У такий спосіб твориться команда”, — зазначає о. Михайло Гарват. “Важливо розуміти обставини парафіяльного життя в певному регіоні, тому наші зустрічі проходять у різних місцях”, — додає він.

Загалом о. Михайло запевняє, що координатори були надзвичайно задоволені тим, що свято Введення в храм Пресвятої Богородиці вони відзначили саме в такий спосіб.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС  з посиланням на Департамент інформації УГКЦ