Різдвяний Єрусалим. Відтепер, щоб побувати на Святій Землі, не обов'язково їхати аж до Єрусалиму. У селищі Зарваниця, що на Тернопільщині, облаштували наш, Український.

Чим відрізняється він від справжнього Єрусалиму, дивіться у нашому сюжеті. Український Єрусалим у Зарваниці відтворює найбільші християнські пам’ятки Святої Землі. Комплекс звели на горі поруч із монастирем Студійського уставу.

На його спорудження знадобилося 4 роки. Єрусалим у мініатюрі, саме так називають споруду паломники. Тут є Голгофа – гора, на якій розіп’яли Ісуса Христа; Оливний город, де Ісус молився перед арештом; Сходи Покаяння це Святі сходи, якими Спаситель підіймався на суд до Пилата. Посередині міні Єрусалиму розміщена купіль Ветезда, тут оздоровлюються хворі.

Праворуч розташовані Ліонські ворота, одні з воріт Єрусалима, та Вежа Давида, яка є символом нескореності народу. Центральною спорудою комплексу «Український Єрусалим» є копія Гробу Господнього.

Маріїнський духовний центру вважається однією з найбільших святинь Української греко-католицької Церкви. А також належить до 20 найбільших Маріїнських духовних центрів Європи. Сюди щорічно навідуються сотні тисяч прочан з усього світу.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Т1 Новини