Особлива атмосфера Різдва у ЗарваниціСвяткування Різдва Христового у Зарваниці розпочалося увечері 6 січня, коли священики разом з парафіянами та всіма присутніми веселою колядою прославляли новонародженого Божого Сина у храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці.

Опісля на території  Марійського духовного центру «Зарваниця» відбулося відкриття різдвяних шопок. Як і кожного року усі присутні мали можливість оглянути святкові композиції: «живу» шопку, виставку колекції вертепів з різних країн світу, шопку «Ангельське містечко» та інші різдвяні інсталяції.

7 січня, в одне з найрадісніших свят - День народження Спасителя,  багато вірян прибули до Зарваниці, щоб по-особливому пережити цей благословенний час зустрічs із маленьким Дитятком.

Вони брали участь в урочистих Божественних Літургіях, приступали до святих Тайн Покаяння та Євхаристії. Після вечірнього Богослужіння студенти  Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого прославляли новонародженого Христа вертепом та колядою.

 

  Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу Марійського духовного центру