Греко-католицький храм у Вільнюсі відвідав Клімкін10 січня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розпочав свій робочий візит до Литовської Республіки з відвідання Української греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м. Вільнюса.

Відбулася дружня зустріч П. Клімкіна з активом української громади м. Вільнюса, учнями українського класу міжнародної школи «Вільнюський литовський дім», які прибули до Литви з підконтрольної Уряду України території у Донецькій та Луганській областях, та повний учбовий рік навчаються у Литві за підтримки Уряду Литовської Республіки. У зустрічі взяли участь Посол України в ЛР Володимир Яценківський з дружиною, представники МЗС ЛР.

Відбулася молитва за Україну, яку провів отець-настоятель Вінкентій Пелих, ЧСВВ, а також оглядова екскурсія по церкві та території василіянського монастиря св. Йосафата, на якій вона розташована.

Міністр оглянув також тематичні фотовиставки, які, за сприяння Посольства України в Литві, було підготовлено та розміщено у будівлі Церкви до Дня Збройних Сил України: «Віра в умовах бойових дій» та «Світ, що ми захищаємо».

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на lithuania.mfa.gov.ua