Завершення Різдвяних свят у Калуському деканатіУ день проведення перших в цьому році зборів деканату, які відбулися днями, священики Калуського деканату УГКЦ на чолі з протопресвітером митр. прот. Михайлом Бігуном традиційно завітали з Йорданськими відвідинами до міської влади.

Колядками, щедрівками й віншівками священнослужителі привітали міського голову, його заступників, депутатів, працівників виконавчих органів міської ради із завершенням Різдвяних свят.

Міський голова Ігор Матвійчук подякував священикам за вітання, за підтримку, а також за активну участь у громадському житті міста.

Колядки і щедрівки того дня в Калуській міській раді священнослужителі виконували під музичний супровід отців Ігоря Кучери та Петра Тимцюрака.

У рамках «Розколяди-2019» недільного дня, 10 лютого, на запрошення о. Михайла Бігуна у храмі Святого Архистратига Михаїла  храм наповниться музикою у виконанні духового оркестру «Золоті сурми» під орудою Івана Шалати. А 12 лютого, для дітей з обмеженими фізичними можливостями Калуша й Калуського та Рожнятівського районів у церкві буде зорганізована концертна програма оркестру Івано-Франківської обласної філармонії,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.if.ua