У Києві відбулися стрітенські вечорниці разом з «Обновою»17 лютого 2019 року, у Музеї книги і друкарства України відбулись Стрітенські вечорниці організовані Товариством студентів-католиків «Обнова-Київ».

У заході Для багатьох участь в Обновлянських вечорницях вже стала хорошою традицією. Старовинні українські танці, народні пісні й просто якісно проведений час з цікавими людьми – ось за чим приходить молодь на наші вечорниці. У заході взяли участь понад півтори сотні молодих людей з усього Києва.

Цей захід є доброю нагодою і для міжконфесійного діалогу, бо він зібрав не лише греко-католиків київської архиєпархії УГКЦ, але і римо-католиків, православних та протестантів.

Цьогорічні вечорниці мали ще і благодійну мету: допомогти багатодітній родині з міста Чернігова, в якій раптово від раку мозку помер батько. Зібрані на вечорницях кошти, учасники ТУСК «Обнова» в найближчому часі передадуть родині, щоб підтримати її у нелегкі хвилини. Родзинкою вечора став ансамбль «Божичі», котрий вже не вперше проводить танцювальні майстер-класи на Стрітенських вечорницях з Обновою, і за словами наших гостей, – «вони справжні професіонали своєї справи, бо не просто вправно грають і вчать танцю, але вкладають туди душу».

Ділячись враженнями організатори вечорниць зазначили:«Дуже приємно бачити щирі посмішки людей і чути так багато позитивних відгуків, адже це дає наснагу і надалі працювати на Божу славу та на добро тих, хто цього потребує».

На завершення вечорниць спільнота Обнова подякувала духівнику о. Григорію Березюку, духівнику спільноти, за підтримку, настанови та мудрі поради, а також о. Ярославу Лукавенку за тепле привітальне слово на початку вечорниць.

   

   Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Прес-службу «ТУСК Обнова-Київ»