У Чикаго помер отець Мирон Панчук, священик УГКЦУ Чикаго помер отець Мирон Панчук, священик Української Греко-Католицької Церкви. Попри важку хворобу та прикутість до візка в останні роки свого життя отець Мирон залишався знаним, діяльним і мобільним.

«Отець Мирон Панчук був особистістю —вільною, щирою, суперечливою, але правдивою. Дуже непросте було життя Покійного — повна чаша терпінь. Він стояв перед великом Богом і з філософським гумором приймав дійсність людської немочі.

Хто бачив, не міг не подивляти, як Покійний роками переносив фізичні страждання, каліцтво, упокорення. Позбавлений ніг, з букетом поважних недуг він дописав і захистив докторат з психології. Його оптимізм, віра, та цікаві погляди дивували і заставляли думати», - написав у Facebook митрополит Філадельфійський Борис (Ґудзяк).

«Сумна звістка прийшла з Чикаго, де помер отець Мирон Панчук, священик Української Греко-Католицької Церкви, якого знали та шанували мабуть усі - і православні, і католики, в Чікаго та в околицях», - написав архиєпископ Чернігівський та Ніжинський ПЦУ Євстратій (Зоря).

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на risu