В Патріаршій курії УГКЦ відбулося зібрання голів комісійУ вівторок, 12 березня 2019 року, в Патріаршій курії УГКЦ у Львові відбулося зібрання голів комісій, його ключова тема: «Великопосна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку Створіння»», яку представив д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології.

«Ми такою подією покращуємо рівень комунікації та координації в Курії, щоб різні ініціативи завжди були почутими в дискусії, полеміці чи діалозі, і щоб це йшло на добро та користь», - підкреслив о. Андрій Максимович, Адміністратор Патріаршої курії УГКЦ.

«Ця ініціатива народилася 8 років тому і почалася без жодного проекту чи підтримки ззовні. Лише одного року нам була надана підтримка ззовні. Увесь інший період ми намагалися знайти внутрішні сили для того, щоб цю ініціативу провести… Ми свою ініціативу бачили як можливість долучитися до життя Церкви та виконання її місії – повернути людину до Бога», - пояснив  Володимир Шеремета.

Він також додав,що головними завданнями ініціативи є привернути увагу віруючих людей та громадськості до екологічних проблем, сприяти поширенню екологічного вчення Церкви та, звісно,  заохочувати їх до діл милосердя стосовно ближніх та Божого створіння – природи.

Слід зауважити, що цього року Великопосна екологічна ініціатива фокусується на бережливому ставленні до Божого дару води.

Детальніше з ініціативою та можливостями участі у ній можна ознайомитись за посиланням: Великопосна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння 2019».

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.