Заступник адміністратора Патріаршої курії відвідав реабілітацію сімей АТООт і повернулася з Яремчі друга группа наших побратимів з сім’ями, де проходили духовно-психологічну реабілітацію в Реколекційний дім редемптористівЦей тиждень був незабутнім.

Дякуємо за опіку отцям Yaroslav Rokhman Назарій Мицко Ruslan PyastaЮра СасVolodymyr Misterman. Дякуємо за щоденні служби і духовну допомогу у вирішенні складних життєвих ситуацій. Ви допомогли нам наблизитись до Бога! Зрозуміти що Бог любить нас! Ви укріпили нашу віру, з якою будемо йти по життю.

Дякуємо психологам Ірина Яців Roman Zinenko за душевні і цікаві заняття Ці бесіди допомогли нам зрозуміти що життя – то є великий дар, який треба цінити, берегти і радіти кожному прожитому дню. Жити сьогодні і зараз не відкладаючи на завтра, і не сумувати за минулим. Також навчили нас по іншому сприймати сім’ю. Поважати, любити і цінити свою другу половинку.

Багато незабутніх знайомств. Історії деяких побратимів та їх сімей вразили до глибини душі. Ми стали як одна велика родина. Яскравий похід Карпатами. Подорож до Ворохти і Верховини, відвідування музея Івана Франка і музею кінофільму «Тіні забутих предків». Дуже смачний обід в гуцульській колибі. Відвідування музею в м. Яремчі. Спільний перегляд кінофільмів і мультфільмів дуже об’єднував нас. Умови проживання були як в п’ятизірковому готелі. Затишні келії з видом на річку сприяли швидкому відновленню морального і фізичного стану.

Велика подяка кухарям. Жодна страва не повторювалась протягом тижня. Все було дуже смачно.

Велика подяка О.Роман Проців, завдяки Вам це все стало можливим!!!

До нових зустрічей.
Слава Україні!

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на zdorovia.ugcc.org.ua