Відбувся навчально-практичний семінар руху «За життя»«Право на життя не є тільки світоглядним переконанням, не є тільки релігійним правом, але є правом людини.»

Св. Іван Павло ІІ

1-2 березня в приміщенні навчального корпусу УКУ відбувся навчально-практичний семінар для учасників та симпатиків руху «За життя». Учасники семінару мали нагоду послухати інформацію про цінність та гідність людини, її розвиток від зачаття до народження, а також про загрози життю людини до народження (контрацепція, аборти, штучні запліднення). Доповідачі представили ситуацію в Україні щодо законодавчого захисту людського життя, а також душпастирські ініціативи УГКЦ стосовно захисту життя зачатих дітей. Слухачі мали нагоду почути про жахливі наслідки абортів та ознайомитись з програмами «Жива надія», «Місія “Рахиль”», які спрямовані на зцілення душевних ран.

Важливим є попередження кризових ситуацій, виховання до любові та відповідальності. На семінарі були розглянуті питання плідності подружжя, представлена інформація про МРП та Напротехнологію. Особливістю праці в напрямку «За життя» є молитовне служіння. Про це розповів духівник ЛОГО Товариство «Рух за життя» о. Назар Гавриляк. Про ЛОГО Товариство «Рух за життя» , БО «ОДВ “Надія”», їхні напрямки діяльності, труднощі, досвід праці з молоддю та з вагітними жінками у кризових ситуаціях розповіли представники цих організацій. Учасники семінару взяли участь у тренінгу асертивної поведінки та допомоги вагітним жінкам у кризовій ситуації.

Найважливішою частиною семінару стала участь у Божественній Літургії та спільна молитва за збереження життя зачатих дітей. Усвідомлення своєї немочі перед силами зла спонукає все більше довіряти Богові наше життя і нашу працю, і тоді Божа благодать об’єднує людей, дає їм сили, мудрості, вміння чинити добро. Таким свідченням Божого благословення став також цей семінар, за який з вдячністю приносимо славу Богові Отцеві, Синові і Святому Духові.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.lviv.ua