Відбулася робоча зустріч катехитів Львівської Архиєпархії8 березня 2019 року в конференц-залі Львівської Архиєпархії (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулося робоче засідання Голів катехитичних деканальних Рад та директорів катехитичних шкіл Львівської Архиєпархії.

Директор катехитичного Центру, п. д-р. Віра Ценглевич ознайомила присутніх з Постановами Синоду Єпископів 2018 року щодо катехитичного служіння в єпархіях.

Пріоритетним напрямком діяльності катехитичного Центру є праця з особами з обмеженими можливостями, тож координатор проекту п. Марія Чучман доповіла про свій багаторічний досвід праці з особами із обмеженими можливостями, та запросила присутніх до співпраці зі спільнотою «Крок за кроком».

Заступник Голови Патріаршої катехитичної комісії п. д-р. Назар Дуда повідомив про створення групи фахівців для аналізу сучасного адресата катехизи та опрацювання оновлення візії катехитичного служіння в УГКЦ
Секретар катехитичної комісії п. Світлана Левандовська розповіла про молитовний рух «Всесвітнє Апостольство Фатіми».

Пані Марія Хома – відповідальна за Біблійний апостолят у Львівській Архиєпархії поділилася напрацюваннями кафедри Біблійних наук УКУ, а також заохотила присутніх створювати парафіяльні спільноти молитовного читання Святого Письма.

Катехит парафії Різдва Пресвятої Богородиці, п. Соломія Слободян презентувала посібник «Господь зцілює рани», для терапевтична праці з особами, які зазнали втрат близьких родичів.

До уваги присутніх було представлено методичний посібників «Плоди і дари Святого Духа». На підставі цього підручника відбуватиметься інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.lviv.ua