В Будапешті відбулася презентація Ліги Католицьких Жінок14 квітня для української громади в Угорщині відбулася презентація відомого українського світового руху : Ліги Греко-Католицьких жінок.

Захід відбувся на парафії  Покрови Богородиці в Будапешті УКГЦ   після Божественної Літургії. Презентацію жіночої організації провела п. Тетяна Чудійович, голова Ліги Греко-Католицьких жінок України, яка прибула з спеціальною місією із Києва.

Як розповіла  присутнім пані Тетяна: «що ліга в Україні утворилась за сприянням Ліги жінок Канади і Блаженнішого Святослава у 2013 році та була  націлена залучити та об’єднати активних цілеспрямованих греко-католицьких жінок , які б хотіли долучитися до розбудови та розповсюдження греко-католицької церкви. В свій час так зробили українки в Канаді. Вони фактично своїми руками збудували церкви і відстояли свою ідентичність у вірі в Канаді. І зараз ця Ліга жінок Канади є надзвичайно потужною організацією. Також, головним завданням ліги є допомога ближньому, який є у потребі.»

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ. 

Мапа міграції громад з МП в ПЦУ