«В цей важливий час даймо людям надію!», - Владика Димитрій (Григорак), єпарх БучацькийСьогодні такий час, дорогі отці, який вимагає від кожного з нас ще більшого служіння не собі, а іншим. Маємо подавати людям надію. Ми знаємо, що з нами буде Господь, а з людьми будемо ми. Ми маємо давати їм свого духа: духа миру, любові, радості, покори. Ми є покликані до любові, а значить до воскресіння. Це є дорога переможця, яка йде через терпіння. Ми є слуги непотрібні, робимо те, що повинні робити. Маємо освячувати себе і інших Святими Тайнами, і власним життєвим прикладом, і це є дуже важлива річ. Ми є відповідальні за себе, і за інших.

На цьому наголосив владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький, звертаючись до душпастирів своєї єпархії після Вечірні з Літургією Василія Великого та Чину умивання ніг у Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові 26 квітня 2019 р. Б.

Далі єпископ, вітаючи кожного духовного отця з днем священика, продовжив: «Ісус молився «…щоб всі були там де я, Отче…». Вдумаймося, чи дійсно я і кожен з нас так молимося за поручені нам душі?

Ми маємо обов’язок перед нашим Господом йти до святості, вести свою сім’ю, духовну родину, своїх вірних і всю Україну. В цей важливий час даймо людям надію!»

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на buchacheparchy.