"Він не їхав на коні, як пан, а навмисне вибрав осля", - вл. Дмитро, з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим21 квітня 2019 р.Б, Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим очолив Преосвященний Владика Димитрій (Григорак), Єпарх Бучацький.

“Наші брати католики святкують сьогодні Пасху, ми єднаємось з ними у цій Пасхальній радості, але при тому нас ще чекає страсний тиждень, події якого нам добре відомі ще з дитинства. Щороку Церква нас закликає до роздумів над ними.
Бачимо тріумфальний вхід в Єрусалим Ісуса Христа, тріумфальний, але з покорою. Він не їхав на коні, як пан, а навмисне вибрав осля. Його учні, кидали одяг під ноги, зібралось дуже багато людей. І всі знали, що декілька днів перед тим він воскресив тридневного мерця, оздоровляв людей. Усі зустрічали його як пророка та Царя, бачили у ньому політичного діяча. Проте, ці мрії не здійснились, народ розчарувався і вже за декілька днів ті, хто кричали хвала - почали кричати розпни. Бачимо як легко міняється настрій людей…
Христос просив: Отче, нехай мине мене ця чаша. Христос міг померти іншим способом, легшим, але вибрав найбільш ганебну смерть…
Наш вибір - за нами, не треба, щоби нами хтось маніпулював. Ми маємо вільну волю, разум і зрештою голос церкви. Вибираймо те, що хоче Господь.”, - наголосив Єпарх Бучацький.

Божественна Літургія завершилась традиційним освяченням вербних галузок.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на buchacheparchy.