Великоднє богослужіння у Катедральному соборі м.Коломиї28 квітня, у день великого свята Христового Воскресіння єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк) звершив Великодні богослужіння Катедральному соборі Преображення Христового.

Спільно з духовенством єпископ помолився Надгробне, Пасхальну Утреню та очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Зветаючись до коломиян та гостей міста зі словом проповіді, кир Василій наголосив, що Воскресіння Христове – це фундамент віри і найважливіша перемога над всяким злом.

“Перемога Христа над смертю — це духовна і фізична реальність. Ісус дійсно воскрес тілом заради спасіння всіх людей. З Його воскресінням смерть втратила свій неминучий характер, а для тих, хто увірував у Христа, вона стала народженням у вічне життя і відкритими дверима до Небесного Царства”, – сказав владика.

Свято Воскресіння, на думку проповідника, це радість й особлива любов до всіх людей. “Христос наближається до нашої убогої душі й обіймає усіх своєю безмежною любов’ю “і одні одних обнімімо”, як брати, і тим, хто ненавидить нас, пробачимо все з воскресінням!”. Ворогам простімо їх неприязнь і так будемо мати радісний настрій та вітати завжди один одного поцілунком любові. Насправді навчитись жити на хвилях радості й любові можливо, тільки потрібно невпинно очищати повсякчас душу від гріхів і виконувати Божі заповіді – тоді й з нами буде Христос”, – продовжував кир Василій.

Наостанок Преосвященний владика привітав усіх найважливішою подією у християнському світі: “від серця, сповненого світлою радістю від Воскреслого з Гробу Спасителя, засилаю найщиріші вітання всім вірним Коломийської єпархії, молоді і дітям, нашим заробітчанам і воїнам української армії, хворим і полоненим, пенсіонерам та всім потребуючим помочі. Вітаю всіх вас цими життєрадісними і життєдайними словами: Христос Воскрес! Воістину Воскрес!”

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу єпархії