Вночі 27 квітня 2019 р. Б., у Малоберезнянському монастирі Отців Василіян відбулися святкові богослужіння з нагоди празника Воскресіння Христового: Надгробне, потрійний обхід храму, Пасхальна Утреня, Мирування та благословення пасок.

Очолив пасхальні богослужіння Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Андрій Белеканич ЧСВВ у співслужінні з Адміністратором парафії о. Лукою Буняком ЧСВВ та ієромонахом монастиря о. Еммануїлом Хмарою ЧСВВ.

28 квітня 2019 р. Б., в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян була відслужена святкова Божественна Літургія з нагоди празника Воскресіння Христового з благословенням пасок.

Очолив Воскресну Літургію Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Андрій Белеканич ЧСВВ у співслужінні з ієромонахами монастиря: о. Мелетієм Рішком ЧСВВ та о. Еммануїлом Хмарою ЧСВВ.

Особливістю цьогорічної Пасхальної Служби Божої було те, що вперше співав її новостворений парафіяльний хор, під проводом музичного керівника п. Нелі Глодан, а також за участю засновника хору – адміністратора парафії о. Луки Буняка ЧСВВ.

Після Літургії відбулося благословення пасок для парафіян та гостей, а опісля – в монастирській трапезній для чернечої спільноти.

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на osbm.оrg.ua