29 квітня 2019 р. в Імстичівському монастирі відбулася Божественна Літургія, яку відслужили ігумен о. Павло Кречун, о. Йосафат Сичкун, о. Тадей Мисюк та о. Софрон Попадюк.

 Другий день Великодніх свят – Світлий понеділок. У цей день продовжується возвеличення подвигу Христа, що переміг смерть і пекло. Після Божественної Літургії священики разом із вірянами обходили навколо храму. Під час обходу зачитувалося Євангеліє на чотири сторони світу. На весь край гучно лунали святкові дзвони. Отці окропили всіх присутніх свяченою водою, після чого відбулося мирування.

30 квітня, у Світлий вівторок, Богослужіння очолив о. Софрон Попадюк, якому співслужив настоятель нашого монастиря. 18 років минуло з того часу, як о.Софрон служив у с. Імстичові. Він завжди захоплював усіх своєю мудрістю, побожністю, глибокими знаннями з історії церкви. Ось і зараз, після прочитання Євангелія о. Софрон виголосив повчальну проповідь, у якій наголосив на великому значенні віри у Воскресіння Христове.

«Святкуючи земну Пасху, ми просимо та молимо нашого Господа, щоб Він сподобив нас святкувати й Пасху Небесну. У цей великий день славимо Воскреслого Спасителя з мертвих, Який своїм Воскресінням подарував нам вічне життя й Царство Небесне», - зазначив о. Софрон. На завершення свята отець помирував парафіян та уділив своє благословення.

Гарна погода сприяла продовженню святкування. За місцевою традицією, після святкових Богослужінь, у неділю, понеділок та вівторок на церковному подвір’ї діти водили гаївки, співали, гралися в ігри. Особлива подяка всім отцям. Велике спасибі організаторам дійства, Звонар Олесі та Кепші Ганні, які прищеплюють дітям любов до народних традицій.

У день Святої Пасхи наші серця наповнюються великою радістю, оскільки Воскресіння Христове є святом визволення, оновлення світу, свободи й чистоти душі, торжеством із торжеств... Нехай же воскреслий Господь оновить наші духовні сили на добрі справи! Нехай Великодня радість буде подякою Богу за Його любов до нас! Христос воскрес!!!

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на osbm.org.ua

 

Хорватія на море