На Великдень греко-католики Сєвєродонецька молились у власному приміщенніЦього року Великдень для греко-католиків Сєвєродонецька на Луганщині видався особливим, адже вперше наша молилася у власному приміщенні Пасторально-соціального центру Донецького екзархату УГКЦ по вул. Першотравневій,26 у м. Сєвєродонецьку. За минулий рік тут зроблено ремонт в частині приміщення та облаштована парафіяльна каплиця Успіння Пресвятої Богородиці.

Вже традиційно пасхальну радість з нами розділив владика Теодор, Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, який очолив Великоднє богослужіння, сказав проповідь та поблагословив наших вірних, серед яких останнім часом досить багато військових із Західної України.

Владика Теодор передав вітання від вірних Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та зокрема від митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка.

Вірні греко-католики Сєвєродонецька у цей Пасхальний час єднаються у вірі та молитві з усіма нашими братами та сестрами в Україні та по всьому світові!

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ. 

Хорватія на море