“Мудра жінка – успішний чоловік !” На Тернопільщині провели тренінг для жінок-християнок. Мета заходу укріпити відносини в шлюбі та показати, що жінка відіграє ключову роль у щасливому сімейному житті. Організував тренінг отець Василь Германюк, священик УГКЦ Скали-Подільської.

 Тренінг для жінок-християнок у Скалі-Подільській "Мудра жінка – успішний чоловік!" відвідало з півсотні учасниць. Жінки різного віку дізнались багато нового та готові використовувати всі поради задля щасливих стосунків у своїх сім’ях.

Впродовж годинного тренінгу жінки дізнались, як говорити з чоловіком, щоб бути почутою, про етику особистого простору, про покликання жіноцтва згідно вчення Біблії.

До участі у заході запросили психолога з іншого міста Ірину Микитюк. Організатори зізнаються, прагнуть, щоб знання побудови міцної сім’ї отримали не лише мешканці великих міст, а й маленьких селищ.

Такий тренінг, отець місцевої церкви Василь Германюк, планував організувати ще восени. Адже вважає, як правильно взаємодіяти з чоловіком знає не кожна жінка. Захід організували так, що навіть жінки з маленькими дітьми могли взяти у ньому участь. Поки матусі навчались з їхніми дітьми займались аніматори.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Т1 Новини