У суботу, 24 жовтня 2020 р., у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець припинив мандат апостольського адміністратора sede vacante Екзархату для українців-католиків візантійського обряду, які проживають в Італії, в особі кардинала Анджело Де Донатіса, вікарія Його Святості для Римської дієцезії. Водночас, повідомляється, що Святіший Отець призначив апостольським екзархом для українців-католиків візантійського обряду, які проживають в Італії, преосвященного владику Діонісія Ляховича, ЧСВВ, дотеперішнього делегата цієї церковної структури, перенісши його із титулярного осідку Егнації.

В УГКЦ закликають протидіяти поширенню коронавірусу та пригадують про необхідність зробити храми безпечним місцем для вірян.

У неділю, 25 жовтня, після Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві Блаженніший Святослав попросив людей, які старші за 65 років, наскільки це можливо, залишатися вдома. Із цим закликом Глава Церкви звернувся до вірних на прохання медиків і представників органів державної влади з причини того, що нова хвиля хвороби накриває Україну.

Цього тижня в УГКЦ також згадували визначну подію – освячення каменя під будівництво Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, яке відбулося 18 років тому – 27 жовтня 2002 року. Камінь освятив тодішній Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар у співслужінні з десятьма іншими єпископами з України та з-за кордону.

Цього тижня, а саме 29 жовтня 2020 Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, підписав цьогорічне постсинодальне послання «Залишиться вам одне – те, що ви дали вбогому!» Синоду Єпископів УГКЦ, присвячене темі бідності. У документі, який складається із п’яти частин, владики стверджують, що прагнуть спільно із духовенством, монашеством і мирянами всієї Церкви скерувати погляд до стражденної вбогої людини, мовчазний крик якої часто не досягає вух і сердець наших сучасників.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УГКЦ.