Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Цього тижня велика частина вірних Української Греко-Католицької Церкви, яка живе за юліанським календарем, ввійшла у період Великого посту. З понеділка по четвер у багатьох храмах в Україні та закордоном служилося Велике Повечір’я з каноном Андрея Критського у чотирьох частинах.

Вступаючи у Великий піст, Глава УГКЦ запросив вірних пробачити своїх ворогів і здійснити мандрівку в самих себе, щоб не бути лицемірами. «Не змарнуйте його, бо піст є особливим часом спілкування і зближення між Богом і людиною», – закликав Блаженніший Святослав у проповіді в Сиропусну неділю.

15 березня 2021 року в 82-гу річницю проголошення незалежності Карпатської України, у Києві, на Аскольдовій могилі, Блаженніший Святослав освятив пам’ятник о. Августину Волошину, великому сину України, активному громадському і релігійному діячу, священнику Греко-Католицької Церкви, президенту Карпатської України. Участь у заході взяли представники Товариства закарпатців у м. Києві, зокрема президент об’єднання.

«На нашу думку, є три принципи, на які треба зважати в питанні вакцинації: вакцинація має бути добровільною, доступною і безпечною», – сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час брифінгу після вакцинації релігійних діячів, яка відбулася у вівторок, 16 березня 2021 року, у Києві.

«Бажаю всім бути здоровими, щоб навіть за допомогою вакцинації ми чимшвидше побороли недугу, щоб більше вона не поширювалася і не забирала життя нашим рідним і близьким. Нехай наша сьогоднішня подія буде кроком до перемоги над цим невидимим ворогом», – побажав Глава Церкви.

У неділю, 18 квітня 2021 року, о 10:00 (за європейським часом) в катедральному храмі Покрову Пресвятої Богородиці та Святого апостола Андрія Первозваного в Мюнхені відбудеться інтронізація нового апостольського екзарха для Німеччини і країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха. Подія пройде в режимі онлайн за участю безпосередніх учасників канонічного перейняття уряду та окремих представників Церкви та державної влади. На «Живому ТБ» планується пряма трансляція Архиєрейської Літургії з Чином інтронізації.

20 березня 2021 року, в Українській Греко-Католицькій Церкві відбувається всецерковна молитва за померлих внаслідок COVID-19. Заупокійні Божественні Літургії служаться в Україні та закордоном, зокрема у парафіях УГКЦ у США.

Приєднатися до прямої трансляції молитви, очолюваної Блаженнішим Святославом, Отцем і Главою УГКЦ.

27 березня 2021 року, виповнюється десятиріччя інтронізації Блаженнішого Святослава на Отця і Главу Української Греко-Католицької Церкви. З цієї нагоди впродовж десяти днів, що поступово наближають нас до цього ювілею, Департамент інформації УГКЦ пропонує увазі користувачів фейсбуку серію коротких публікацій, у яких йдеться про десять знакових подій з життя УГКЦ за останнє десятиліття.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УГКЦ.