Голова Київської міськдержадміністрації зустрівся із Предстоятелем УГКЦ8 лютого відбулася зустріч голови Київської міськдержадміністрації Олександра Попова та Патріарха УГКЦ Блаженнішого Святослава (Шевчука). Сторони обговорили напрямки співпраці між владою та релігійними громадами міста на 2013 рік та обмінялися ідеями щодо відродження духовності та туристичної привабливості Києва.

Зокрема, Патріарх Святослав розповів главі КМДА про наміри організувати цього року Міжнародну прощу мирян УГКЦ до Києва. В часі прощі також має відбутися засідання Синоду Єпископів, участь у якому візьмуть понад 40 владик УГКЦ з усього світу. Блаженніший Святослав попросив київську владу посприяти проведенню прощі, оскільки вона сприяє туристичній привабливості української столиці.

Також Владика Святослав оприлюднив бажання УГКЦ відбудувати знищений у 1930-му році більшовицькими богоборцями храм святого Миколая (Миколи Доброго) на Подолі. Нагадаємо, що саме в ньому свого часу вінчався всесвітньо відомий письменник Михайло Булгаков. Голова КМДА схвально відгукнувся про таку ініціативу Церкви, додавши, що вона може стати важливою складовою відродження Подолу як історичної частини старого Києва: «Ми маємо ґрандіозні плани щодо відновлення туристичної привабливості старого Києва і розпочати хочемо саме з Подолу. Уже цього року почнемо реставрацію вулиці Сагайдачного. Тож ваша ініціатива надзвичайно доречна і вчасна».

Також Олександр Попов розповів Блаженнішому Святославові про підготовку до святкування ювілею 1025-річчя хрещення Русі та запросив Патріарха та всю Церкву долучатися до цих святкових заходів.

 Голова Київської міськдержадміністрації зустрівся із Предстоятелем УГКЦ

Про це повідомляє християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу міськадміністрації Києва.