31 липня 2010 р.Б. в м. Львові на 81 році життя, 51 році священства, 45 році монашества упокоївся єрм. Василій Вороновський, монах студит, екзорцист.

О. Василій, не зважаючи на численні переслідування та увязнення, з великою любовю та глибокою вірою до Господа ніс Слово Боже серед народу, бажаючи ще з малечку стати священником – місіонарем. Він навчався у середній школі м. Буськ, а у 1942 році вступає до Малої духовної семінарії у Львові.

14 серпня 1959 року – отримує дияконські свячення з рук Преосвященного Владики Івана Слезюка.

15 серпня 1959 року – Преосвященний Владика Іван Слезюк поставляє Василія Вороновського у священичий сан.

Свою першу Службу Божу, о. Василій провадив в с. Куличків.

1965 рік – вступає до підпільного монастиря Студитів, де Архимандритом був підпільний єпископ Ніканор Дейнега.

Часи підпілля - єрм. Володимир Василій Вороновський відважно душпастирює як підпільний священик переважно по різних місцевостях Галичини, зокрема у селах Хлопчиці та Добряни. Працює також викладачем Церковного Уставу і духівником Львівської духовної семінарії Святого Духа.

О. Вороновський провадив багато молитов за оздоровлення недужих і з Божого Провидіння отримав від Господа через заступництво і опіку Св. Михаїла дар боротися проти злої сили і виганяти її іменем Ісуса Христа, що на окремий спосіб проявилося вже у роки його священичого служіння. Він виконував своє служіння у Львівському храмі св. Михаїла.

Ціле його життя проходило під знаком св. Михаїла, борця проти злих духів і переможця люцифера.

Живучи на землі, він вже жив з Господом на Небесах і зараз ми маємо ще одного Святого на небі.

Подякуймо Господеві за дар його життя і за всі його глибокі та вірні молитви, які він віддавав за нас!

Вічная память!