Отець Василь Вороновський страждав на важку недугу, переніс кілька операцій.

Єромонах-студит Василь Вороновський    упокоївся вранці 31 липня на 81 році життя. Він  відійшов на 51 році священства та 45 році монашества. Отець Василь був відомим  священиком УГКЦ ще з часів підпілля, його  знали не тільки як доброго та ревного пастиря,  але й як екзорциста. Під час свого служіння він  допоміг у зціленні багатьох душ.

Похорон єромонаха відбувся 3 липня на  монашому цвинтарі в Уневі. 31 липня ввечері та 1 серпня тіло єромонаха було виставлене у храмі святого Михаїла у Львові. Вранці 2 серпня його перевезли до Унева.

Довідка:

Отець Василь Вороновський народився 6 травня 1929 року в с. Гумниська, Буського району, в сім’ї Івана і Ксенії. Сім’я мала шестеро дітей, троє з яких померли в дитячому віці. Таким чином залишились інших троє - Михайло, Василь (майбутній священик та монах-студит) та Юрій (на даний час Єпарх Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ).

1935 рік – вступив до місцевої школи, де закінчив 6 класів. 7 клас закінчував в Буську.

1938 рік – Отці Редемптористи провадять місії в с. Гумниська. В часі місій Василь Вороновський вирішує стати священиком-місіонарем.

1942 рік – вступає до Малої духовної семінарії у Львові відразу на 3 курс.

1945 рік – після закриття Малої семінарії продовжує навчання у Буській середній школі.

1948 рік – поступає до Львівського Державного Університету ім. Івана Франка на факультет німецької філології. Протягом часу навчання підтримує контакти з Греко-Католицьким духовенством, яке вимушено пішло у підпілля після Львівського псевдо-собору 1946 року.

1953-1970 роки - працює вчителем німецької та англійської мов, а також математики і фізики в селах Серники (1 рік), Гологори (5 років), Великосілки, Кизилів (11 років).

14 серпня 1959 року – отримує дияконські свячення з рук Преосвященного Владики Івана Слезюка.

15 серпня 1959 року – Преосвященний Владика Іван Слезюк поставляє Василія Вороновського у священичий сан.

16 серпня 1959 року - Перша Служба Божа в церкві в с. Куличків, що біля Белзу.

1965 рік – вступає до підпільного монастиря Студитів, де Архимандритом був підпільний єпископ Ніканор Дейнега.

27 вересня 1970 року – на празник Всемірного Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста з рук Архимандрита Ніканора Дейнеги приймає Схиму з новим монашим ім’ям Володимир.

Часи підпілля - єрм. Володимир Василій Вороновський відважно душпастирює як підпільний священик переважно по різних місцевостях Галичини, зокрема у селах Хлопчиці та Добряни.

12 лютого 1970 року – перший арешт єрм. Володимира Василія Вороновського за те, що хрестив дітей на хуторі Фійна (біля Крехова).

1976 рік – єрм. Володимир Василій Вороновський отримує дозвіл від Владики Василія Величковського на читання екзорцизму. Цей дозвіл пізніше підтвердив Митрополит Володимир Стернюк.

12 лютого 1985 року – другий арешт за те, що висповідав людину по вул. Головацького, 34 у Львові.

1 грудня 1989 року – третій арешт за публічну відправу в с. Хлопчиці.

1992 - 1996 роки - викладач Церковного Уставу та духівник Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Часи свободи - єрм. Володимир Василій Вороновський проповідує місії майже по всій території України, а також поза її межами (Польща, Італія). Невід’ємною частиною усіх його місій є молитви за оздоровлення.

6 травня 2004 року - отримав особливе благословення з нагоди 75-ліття від блаженної пам’яті Папи Івана Павла ІІ.

10 травня 2009 року, ієромонах Василь (Вороновський) відсвяткував 80-ліття життя та 50-ліття священства. З цієї нагоди Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ, нагородив о. Василя грамотою Верховного Архиєпископа.


21 липня 2010 року - прийняв Велику Схиму з рук рідного брата Преосвященного Владики Юліана Вороновського з іменем Василій.

31 липня 2010 року - Переставився до Господа о год. 5:40