Глава УГКЦ у Львові освятив храм Святого Миколая9 червня 2013 року Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, освятив храм Святого Миколая, що знаходиться при монастирі Сестер Пресвятої Родини УГКЦ у Львові,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

Під час проповіді під час Архиєрейської Літургії в Неділю сліпонародженого, Глава Церкви зауважив, що християни повинні святкувати недільний день, як перший день нового тижня, тобто перший день нового сотворення. «Бо ми у собі носимо ту силу, яка здатна перемінити, преобразити і просвітити все. А Христос, у своєму воскресінні, є тим світлом, що просвічує і освячує кожну людину, яка приходить на світ», - пояснив проповідник. Також він наголосив на тому, що коли людина починає жити глибоко-духовним життям, вона стає іншою. «Якщо людина щиро вірить в Бога, вона ту віру передає своїй родині і дітям, тоді така сім’я стає новою, бо вона переживає нове сотворення», - зазначив він. 

За словами Блаженнішого Святослава, через молитви на освяченні храму Господь-Бог наново його будує. «Господь сотворив цей день, освячуючи та оновляючи цей храм, щоб омити нас з вами-Церкву Христову», - додав Предстоятель Церкви.

Також Глава УГКЦ поділився своїми думками, викликаними його нещодавніми подорожами греко-католицькими парафіями України та світу: «Я відвідую багато різних наших громад: маленьких і великих, як в Україні так і закордоном, і бачу те велике діло відродження, яке чинить Бог у Церкві. Наша Церква росте і розвивається у всьому світі». Таким чином, як сказав Верховний Архиєпископ УГКЦ, збуваються слова Митрополита Андрея (Шептицького), які він промовив вже на смертному ложі про те, що УГКЦ чекає знищення, але її чекає і воскресіння та нове сотворення та вона засяє своєю славою на цілий світ.

Наостанок Першоієрарх УГКЦ зазначив, що для нього цей храм є особливим. «Я ніколи не думав що буду освячувати храм Святого Миколая. Пригадую, як ще владика Ігор (Возьняк) благословляв мене на служіння у ньому. Сподіваюся, що храм стане особливою присутністю Бога і святого Миколая», - завершив він.

Наприкінці о. Орест Демко, капелан храму Святого Миколая при монастирі Сестер Пресвятої родини УГКЦ подякував Главі Церкви: «Старання людей та їхні молитви сьогодні знаходять звершення через архієрейські руки Глави Церкви». 

Глава УГКЦ у Львові освятив храм Святого Миколая