УГКЦ оздоблює Патріарший Храм в КиєвіТоді, як православні святкують 1025-річчя Хрещення Русі, Українська Греко-Католицька Церква - лише готується до нього. У Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві останні приготування,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на 24 канал.

Тут щоденно кипить робота - вже побілено усі стіни; підлогу та вівтарну частину викладають білим мармуром. Кажуть, везли його аж з Італії.

Чималу увагу приділять і "звучанню" Храму - оснастять його технічними засобами та освятять дзвіницю.

"Ми плануємо освятити тут величезний 4 тонний дзвін, який буде охрещений імям Архистратиг Божий Михаїл, оскільки Київ є відданий під його покров. Хочемо щоб цей Михаїл скликав до молитви всіх хто на лівому може і на правому, бо я думаю що його дзвін відібється від води і буде звучати на цілий Київ",- розповідає Йосип Мілян єпископ - помічник Київської Архиєпархії.

Окрім внутрішнього оздоблення, причепурять Храм і ззовні. Зокрема надголовним входом художники викладають унікальну мозаїчну ікону. В УГКЦ кажуть над проектом працювали тривалий час. Радились зокрема з найвідомішими майстрами з мозаїк та фресок у Ватикані. А вже після благословення Блаженнішого Святослава Шевчука - до роботи. Матеріали до ікони різні виду мармуру та смальти везли в Київ з Ірану та Італії, знайшли навіть трохи унікальної позолоти. "Ми маємо півтора кілограми позолоти виконаної за античними технологіями. Вона вже знята з виробництва і придбали ми її у Венеції .Тут є  грубше скло воно має якись сплав я неможу тут точно пояснити це секрет фірми, вони неможуть нам розказати до кінця. Але факт залишається фактом це золото має іншу структуру і інший колір" -, розповів о.Євген Андрухів, голова художньої групи що працює над іконою.

Нагадаємо будівництво комплексу розпочалось у 2002р. коли тодішній глава УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар освятив наріжний камінь собору. Освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві заплановане на середину серпня. З цієї нагоди очікується на прибуття до Києва понад 20 тисяч греко-католиків з усього світу, а  також офіційних осіб з різних держав.