Памятник Степану Бандері

У Кременці (Тернопільська область) встановлено вісімнадцятий за рахунком пам'ятник лідеру організації українських націоналістів (ОУН) Степану Бандері, повідомляє  "ТСН.ua". 

Монумент був встановлений на центральній площі Кременця на честь річниці незалежності України за сприяння Тернопільсько-Бучацької єпархії УПЦ Київського Патріархату.

Глава єпархії УПЦ КП єпископ Нестор відслужив молебень за загиблими борцям за волю України. Він також нагородив орденом св. Володимира III ступеня ініціатора і головного мецената зведення пам'ятника Володимира Чуба.

У свою чергу, слова "Герой України" були додані до напису на пам'ятнику Степану Бандері в Тернополі за розпорядженням виконавчого комітету Тернопільської міської ради. 

Раніше в Україні встановлено 17 пам'ятників Степану Бандері у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

За словами онука лідера українських націоналістів Степана Бандери-молодшого, у 2005 році родичі Бандери замовили соціологічне опитування, щоб з'ясувати, яка громадська думка на тему перепоховання: з'ясувалося, що більшість українців не були "за", але більшість не були і "проти" такого перепоховання.