В УПЦ КП прийняли священика-патріота, що пішов з УПЦ МПКолишнього клірика Української Православної Церкви Московського патріархату ієрея Анатолія Ревтова, що пішов з церкви після обструкції за українську мову, прийняли в Українську Православну Церкву Київського патріархату,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на zpdepoua.

Колишній клірик УПЦ МП звернувся до єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія з проханням прийняти його до церкви Київського патріархату. Єпископ прохання задовольнив.

Ієрея Анатолія Ревтова прийняли до штату духовенства Свято-Троїцького кафедрального собору Запоріжжя Запорізької Єпархії УПЦ КП.

Раніше Християнський портал КІРІОС, повідомляв, що запорізький священик УПЦ МП Анатолій Ревтов пішов з церкви після обструкції за українську мову. Нею йому не дозволили говорити зборах єпархії. Це стало для священика останньою краплею. Адже його проукраїнські погляди вже давно призводили до непорозумінь з іншими членами єпархії. Крім того, священики іноді висловлювали невдоволення поїздками Анатолія на Донбас до українських військових та його співпрацею з волонтерами.