Патріарх Філарет подякував Ніку Вуйчичу за проповідування світу загально-християнських цінностей (ВІДЕО)30 березня 2018 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся із всесвітньо відомим мотиваційним спікером, меценатом і християнським проповідником Ніком Вуйчичем. Зустріч відбулася у приміщенні Київської Патріархії ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkvainfo.

Патріарх Філарет подякував Ніку Вуйчичу за те, що той знаходить у собі силу проповідувати світу загально-християнські цінності.

"Вітаю Вас за вашу мужність, що Ви показуєте приклад, що цінність людини не в тілі, а в душі, в дусі. А тіло Господь воскресить повністю" – сказав Предстоятель Київського Патріархату.

"Коли Ісус живе у нас, то це Його любов, Його сила. Ми не можемо без віри, тому для мене це дуже важливо повертатись в Україну. І це мене підбадьорює, адже українці підтримують духовні цінності і духовний розвиток. Але також я хочу відзначити, що коли ми говоримо, що любимо Бога, щоб ми це виявляли справами. Виявляли в тому, що любимо інших людей і піклуємось про них" - відзначив у своєму слові Нік Вуйчич.

У зустрічі також взяв участь народний депутат України, Голова міжфракційного депутатського об'єднання "За духовність, моральність та здоров'я України" Павло Унгурян та інші поважні гості.

Всесвітньо відомий мотиваційний спікер Нік Вуйчич приєднався до проекту «Безпечна школа», що впроваджується Міністерством освіти і науки та міжфракційним депутатським об'єднанням «За духовність, моральність та здоров'я України». Нік Вуйчич 29-30 березня відвідав Київ, щоб допомогти українським школярам, вчителям і психологам протистояти такій гострій проблемі сучасності, як шкільний буллінг. Буллінг (від англ. Bully – хуліган, забіяка, ґвалтівник) – психологічний терор, побиття, цькування однієї людини іншою. Згідно з дослідженням, здійсненим для UNICEF, останнім часом в Україні з буллінгом стикається 89% школярів. Ця проблема дуже добре знайома Ніку Вуйчичу, адже він був першою дитиною з особливими потребами в Австралії, яка почала навчатися у звичайній школі. На власному досвіді Нік пройшов через образи і знущання від своїх однолітків. Тому намагається завдяки своїм знанням, вірі і досвіду допомогти іншим школярам уникнути буллінга.