Патріарх Філарет з Гройсманом обговорили культуру, підтримку сімейних цінностей та духовності16 квітня 2018 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkvainfo .

Під час зустрічі Глава Уряду запевнив, що побудова сильної держави можлива лише через збереження національної культури, підтримку сімейних цінностей та духовності.

«Дякую за добрий рівень діалогу. Це надзвичайно важливо, що ми розуміємо, які завдання перед нами стоять. Утвердження духовності та віри - наша важлива місія, - сказав Володимир Гройсман. -  Духовність – це фундамент і основа держави. Ми завжди будемо робити все, щоб духовність зміцнювалася, щоб дорога до храму була вільною. Ми сьогодні затвердимо новий порядок денний і сформуємо питання, які потребують обговорення».

Патріарх Філарет подякував Прем’єр-міністру за підтримку Церкви та релігійних організацій в Україні.

«Ми відчуваємо урядову підтримку Церкви та релігійних організацій в Україні. Для нас це дуже важливо. Також хочу подякувати за вашу позицію в укріпленні сімейних цінностей в Україні. Якщо сім’ї не буде, не буде нації, і не буде держави», - наголосив Предстоятель Київського Патріархату.

Його Святість супроводжували Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній та член Вищої церковної ради протоієрей Петро Ландвитович.