В УПЦ КП вибачились за дописи свого священика щодо повідомленням про відкриття парафії УГКЦ в м. МенаЯк повідомляв Християнський портал КІРІОС, 16 серпня 2018 року в адресу вірних Української Греко-Католицької Церкви міста Мена, що на Чернігівщині надійшли несподівані публічні погрози зі сторони священнослужителя Української Православної Церкви Київського Патріархату, через те, що у їхньому місті задля релігійних потреб мешканців було створено нову парафію УГКЦ.

З приводу неприйнятного тону і висловів у дискусії ієромонаха Нестора (Назарова)на сторінці у "фейсбук" єпископ Чернігівської єпархії УПЦ Київського Патріархату від себе особисто та від імені єпархії приніс вибачення всім, хто був ображений у зв'язку зі згаданими дописами.

З приводу неприйнятного тону і висловів у дискусії ієромонаха Нестора (Назарова)на сторінці у "фейсбук":

Клірик Черніговської єпархії ієромонах Нестор (Назаров) у зв'язку з повідомленням про відкриття парафії УГКЦ в м. Мена зробив коментарі на своїй сторінці у "Фейсбук", а також взяв участь у подальшій дискусії.

Емоційність, тон і вислови, вжиті ним при цьому, є НЕПРИЙНЯТНИМИ, особливо коли йдеться про священика і ченця. У зв'язку з цим ієромонаху Нестору (Назарову) мною були зроблені зауваження як щодо конкретної дискусії так і щодо в цілому його активності у мережі "Фейсбук". Ієромонах Нестор пообіцяв принести вибачення за особисті образи, яких завдав своїми висловлюваннями та у подальшому утриматися від дискусії на тему, в якій він не здатен був виявити стриманість і поміркованість.

Хоча вислови ієромонаха Нестора зроблені були ним приватно на своїй сторінці та невідображають позиції Чернігівської єпархії УПЦ Київського Патріархату, вважаю за необхідне від себе особисто та від імені єпархії також принести вибачення всім, хто був ображений у зв'язку зі згаданими дописами. Наша Церква і єпархія цінують порозуміння та співпрацю, які встановилися між УПЦ КП та УГКЦ, тому сподіваємося, що подібні інциденти не зможуть на них негативно вплинути.

Також засвідчую, що жодних погроз на адресу вірних УГКЦ в Мені чи будь-де на території Чернігівської єпархії від нашої Церкви нема і не може бути.

Євстратій,
архієпископ Чернігівський і Ніжинський

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на сторінку у соц.мережі фейсбук Євстратія Зорі.