Патріарх Філарет провів у своїй резиденції зустріч з послом США в Україні29 серпня 2018 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів у своїй резиденції зустріч з Марі Йованович, Надзвичайним та Повноважним послом США в Україні.

Пані Йованович супроводжували представники посольства.

У зустрічі також взяли участь Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній та голова Інформаційного управління Київської Патріархії, представник Київського Патріархату при Європейських інституціях архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря).

Святійший Патріарх Філарет від себе особисто та від імені УПЦ Київського Патріархату висловив співчуття з приводу смерті американського сенатора Джона МакКейна, назвавши його великим другом України. Предстоятель Київського Патріархату поділився спогадами із особистих зустрічей з сенатором як в Україні так і в США.

Також під час зустрічі сторони обговорили перспективи розвитку міжцерковної та державно-церковної взаємодії, що сприятиме утвердженню демократичних цінностей в Україні.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу УПЦ КП.