Патріарх Філарет провів ряд зустрічей із політиками у США18 вересня 2018 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч із Віце-Президентом Сполучених Штатів Америки у 2009 – 2017 роках, відомим американським політиком Джозефом Байденом.

На початку зустрічі, яка пройшла у теплій і дружній атмосфері, віце-президент наголосив на важливості постання в Україні єдиної помісної Православної Церкви для утвердження державності та висловив подяку Святішому владиці за його працю з поширення духовності в українському суспільстві, допомоги українському війську, боротьби з корупцією тощо.

У свою чергу Патріарх Української Церкви подякував Джо Байдену за багаторічну постійну підтримку України та нагородив його орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня.

Цього жня 18 вересня 2018 року Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся із американським політиком-республіканцем, сенатором США від штату Огайо Робертом Портманом.

Предстоятель Київського Патріархату висловив подяку сенаторові за постійну підтримку України та вручив високу церковну нагороду – орден святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня.

Патріаха УПЦ КП у зістрічах супроводжували митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату протоієрей Олександр Трофимлюк та голова управи Свято-Андріївського кафедрального собору м. Блумінгдейл Іван Яресько.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkvainfo.