Патріарх Філарет зустрівся з представниками СУМ20 листопада 2018 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у Залі засідань Вченої Ради Київської православної богословської академії зустрівся з Головою Світової Управи Спілки української молоді Андрієм Бігуном. 

У зустрічі також взяли участь перший проректор КПБА, професор протоієрей Олександр Трофимлюк, обрані члени Світової Управи СУМ, представники крайових організацій СУМ з України, Сполучених Штатів Америки, Канади, Великої Британії та Іспанії.

Представники громадської організації охарактеризували Предстоятелю свою діяльність, яка полягає в об’єднанні української молоді на добровільних засадах та вихованні свідомих, чесних і працьовитих громадян, відданих українців-державників, що виробляють світогляд на національно-християнських традиціях та ідеалах, виплеканих українською нацією упродовж століть.

Предстоятель Київського Патріархату високо оцінив діяльність спілки та наголосив, що без молоді - немає майбутнього:

"Найперше я радий зустрічі з вами. Говорити про значення Спілки молоді не треба багато, бо сама назва і діяльність говорить за себе. Без молоді - немає майбутнього, яка буде молодь, таке й буде майбутнє. Тому за молодь і Церква бореться, і Бог, і диявол теж бореться за молодь, щоб цю молодь прихилити до себе.

Ця діяльність, якою ви займатеся, є благородна і Богу угодна. Для того, щоб молодь стояла міцно на ногах треба, щоб вона мала міцну духовну основу, тому що дух завжди перемагає. Треба виховати дух молоді, щоб вони не тільки вірили, що існує Бог, а щоб вони керувалися у своєму житті Богом, не чимось іншим, а Богом, Його заповідями, Його любов’ю та милосердям. Якщо ці духовні основи увійдуть в душу та розум, то ця молодь - непереможна" – сказав Патріарх Філарет.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkva.info