Упокоївся митрополит Андрій УПЦ КПУ ніч з 5 на 6 липня 2010 року Божого на 65-му році життя після важкої хвороби у Львівській лікарні упокоївся високопреосвященний Андрій, митрополит Львівський і Сокальський, постійний член та секретар Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

7 липня 2010 р. близько 18 години Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прибув до Львова. У Покровському кафедральному соборі він очолив служіння парастасу за упокій душі спочилого митрополита Львівського Андрія. Патріархові співслужили архієреї та численне єпархіальне духовенство. Призначений тимчасово керуючим Львівською єпархією митрополит Рівненський і Острозький Євсевій сказав слово в пам’ять про покійного ієрарха.Парастас митрополита Андрея УПЦ КП очолив Патріарх Філарет

Поховання спочилого митрополита Андрія 8 липня 2010 р. очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Поховають спочилого архіпастиря на Янівському цвинтарі м. Львова у склепі поруч з його духовним наставником і святителем митрополитом Миколаєм (Юриком).

Указом Патріарха тимчасово керуючим Львівською єпархією призначено митрополита Рівненського і Острозького Євсевійя.

 

За матераілами офіційного сайту УПЦ КП

Церква.info