Перший турнір Української православної церкви з футболу відбудеться серед молоді в серпні.  У ньому візьмуть участь найбільш активні учасники всеукраїнського молодіжного православного руху - всього вісім команд з Дніпропетровської, Одеської, Ніжинської, Рівненської, Вінницької, Хмельницької, Хустської та Чернівецької єпархій. 

Кубок організований за т.зв. олімпійською системою: спочатку команди з різних регіонів зустрінуться між собою в парних матчах-поєдинках. 14 серпня планується півфінал, а 21 серпня - фінал, повідомляє прес-служба синодального Відділу УПЦ у справах молоді.

Суддівство фінального матчу забезпечить Федерація футболу України. Вона ж надасть медалі кращим футболістам і головний приз команді-переможцю.

"Ми сподіваємося, що перший розіграш Кубка УПЦ з футболу стане хорошим стартовим майданчиком для проведення нових змагань з різних видів спорту серед православної молоді", - заявив заступник голови синодального відділу протоієрей Олександр Акулов.

Другий розіграш Кубка УПЦ, в 2012 році, відбудеться за участю команд з Росії, Білорусії, Польщі, Греції, Сербії, Словаччини.