В УПЦ відзначили День державного прапора Росіїції був відсвяткований в анексованому Криму "подячним молебнем" і підняттям прапора РФ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на "Релігія в Україні" .

Захід розпочався в Сімферополі з урочистого шикування особового складу "Головного управління МНС Росії по Республіці Крим", після чого відбувся "подячний молебень про Вітчизну, який провів настоятель Храму-каплиці в ім'я ікони Божої Матері« Неопалима Купина »на території Головного управління МНС Росії по Республіці Крим протоієрей Дмитро Кротков, керівник військового відділу Сімферопольської і Кримської єпархії ", пише сайт єпархії.

Напередодні в с. Запрудне настоятель храму свщмч. Порфирія Кримської єпархії УПЦ (МП) відвідав російську військову частину на горі Кастель поблизу м Алушта. "У ході бесіди батюшка розповів про свята другої половини липня і серпня. Детально розмовляли про свято Хрещення Русі, про Святого рівноапостольного князя Володимира, про його працях в справах хрещення російського народу, про традиції хрещення людей в храмах в цей день", - пише сайт Кримської єпархії УПЦ.

Крім того, 24 серпня настоятель Свято-Нікольського храму-пам'ятника УПЦ (МП) в Севастополі протоієрей Георгій Поляков звершив подячний молебень на палубі найстарішого бойового корабля ВМФ РФ сторожевика "Сметливий" після проведення судном комплексу різних навчань з ведення бою. Після закінчення молитви отець Георгій звернувся до всіх присутніх з пастирським словом.

Також 24 серпня, з благословення митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря, автомобільний «Царський Хресний Хід», який випливає з Магадана через всю Росію і Білорусь в Санкт-Петербург, прибув до Севастополя - в Свято-Володимирський собор у Херсонесі. На шляху з Магадана учасники царського хресного ходу встановлюють поклонний хрест з написом «Господи спаси і сохрани Росію». Як повідомляє сайт єпархії, "обійти кордони Росії, відвідати молебні та служби в різних містах Росії, а також встановити поклонний хрест в пам'ятних місцях - ось основні цілі автомобільного хресного ходу".