Очільник УПЦ МП Онуфрій відмовився зустрітись з екзархами Константинопольської ЦерквиОчільник УПЦ МП Онуфрій відмовився провести зустріч з екзархами Константинопольської Церкви, яких направив Патріарх Варфоломій в рамках підготовки до надання автокефалії Православної Церкви в Україні,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на “Релігія в Україні”.

“Ті представники Константинопольського Патріархату, які прибули в Україну з певним завданням, на нашу думку, знаходяться тут і діють антиканонічність. Тому, коли вони попросили, щоб їх прийняв предстоятель нашої церкви, то блаженніший митрополит Онуфрій категорично відмовився це робити”, – заявив 23 вересня в інтерв’ю українському виданню “Вести” митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич), керуючий справами УПЦ МП.

Митрополит Антоній пояснив, що екзархи повинні були узгодити свій приїзд в Україну з УПЦ МП.

“Зазначені єпископи ж приїхали самочинно, і не просто, як паломники, а з чіткою метою – займатися реалізацією якихось своїх проектів. З огляду на все це, ми повинні констатувати відсутність будь-якого прямого діалогу з Фанаром”, – уточнив він.

Нагадаємо, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, що в цей же день, 23 вересня, Константинопольський Патріарх Варфоломій заявив, що Україна отримає автокефалію найближчим часом, тому що “це її право”.