В Московському Патріархаті зганють людей з єпархій для протесту проти томосу (ВІДЕО)Не можна розділяти церкву, щоб зовсім її знищити - з таким посилом парафіяни Української православної церкви провели молебень біля хреста біля Верховної Ради України, потім - біля готелю, де зараз зупинилися Константинопольські екзархи.

Процес надання Томосу про автокефалію УПЦ Київського патріархату, на думку присутніх на молебні, не є канонічним. Також віруючі не схвалюють втручання політики в церковні справи.

"Ми молимося, щоб Господь напоумив влади, щоб послав мир, мудрість їм, мудрість в правильних рішеннях, щоб не розділяти церкву Христову. Тому що, коли почнуть розділяти народ, коли почнуть розділяти церкву - це у людей заберуть найсвятіше, що є Церква повинна проповідувати Христа, церква повинна проповідувати любов і повинна людей з'єднати разом, але не розділяти ", - говорить служитель Храму Святителя Іоасафа Білгородського.

Парафіяни впевнені: Україна не потребує Томосі, адже тут вже діє канонічна церква, якій вони і надалі будуть дотримуватися.

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на 112канал