«Золоте Кільце Росії» – у паломницькі тури в Росію запрошує Почаївська ЛавраЗ благословення митрополита Тернопільського та Кременецького Сергія в Почаєві організовуються паломницькі поїздки в Росію.

«Соловецькі острови», «Валаам», «Святими місцями України та Росії» «Золоте Кільце Росії» – так називаються паломницькі тури в Росію, до яких скликає владика Сергій на оголошеннях, розміщених в Свято-Успенській Почаївській Лаврі УПЦ МП.

Сам Тернопільський митрополит УПЦ МП теж доволі часто їздить в Російську Федерацію. Серед його російських «друзів» – навіть президент країни-агресора Владімір Путін, котрий в свій час нагородив владику Сергія медаллю.

Вартість паломницьких поїздок коливається від чотирьох з половиною тисяч гривень до п’яти з половиною, проте прочанам все ж рекомендують брати з собою в дорогу кошти в російських рублях, щоб на українцях мали змогу заробити і в Росії. Неабиякий прибуток російській церкві дає також Почаївська Лавра – більшість церковного начиння та літератури, якими торгують в Почаєві, виготовлені на підмосковному підприємстві РПЦ «Софріно».

«Золоте Кільце Росії» – у паломницькі тури в Росію запрошує Почаївська Лавра 

  Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на zz.te.ua/ternopil