У Кривому Розі мітингували під будинком митрополита УПЦ МП (ВІДЕО)Кілька десятків криворіжців приїхали до маєтку Митрополита Єфрема (Івана Степановича Кіцая), щоб поговорити про автокефалію церкви в Україні і його погляди на ситуацію, що склалася. Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем вийти з дому, біля якого мітингували сьогодні, 17 листопада, кілька десятків жителів Кривого Рогу, не зволив. До мітингувальників ніхто не вийшов. Учасники акції розійшлися.

Учасники акції хотіли дізнатися, чому Єфрем проти Томосу.

Мітингувальники повісили на паркан маєтку Єфрема плакати з написами: "Єфрем, не віддай Україну", "Єфрем, забудь Москву".

Кілька десятків жителів Кривого Рогу сьогодні, 17 листопада, прийшли до маєтку митрополита Єфрема (УПЦ Московського патріархату), щоб висловити обурення щодо позиції єпископа. Йдеться про те, що він не підтримує надання Україні Томосу.

В руках в учасників акції плакати з гаслами: "Кривому Рогу Українська церква", "Іди від Москви, не зраджуй Україну, Єфрем", "Єфрем, забудь Москву".

Нагадаємо, керуючий Криворізькою єпархією митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем був в числі тих, хто вирішив засвідчити вірність Московському патріархату. 

Ті, що прийшли до будинку, розташованому за парком імені Федора Мершавцева, вважають, що священнослужитель не повинен жити "на широку ногу".

Криворіжці відзначають, що митрополит Єфрем Кіцай завжди їздить на дорогих авто, його рідко можна побачити серед звичайних людей. 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на 1kr.ua